Bu Blogda Ara

5 Haziran 2012 Salı

Müjdem var:)Uzun zaman oldu yazmayalı.Nedeni annemin yanında dinlenmeye çekilmiş olmam.Kendimi bir hayli yorgun hissediyorum üstelik Bal kızım çokça hareketlenmeye ve emeklemeye başladı artık.Sanıyorum ki bir ay sonra yürümeye de başlayacak sonsuz bir enerjisi var.Benim de aksine sıfırlanmış bataryalarım....


Annemin yanında hem dinlendim hemde Bal kızım için sosyalleşme fırsatı buldum.Koskacaman İstanbul da ne komşuluk var ne kapımızı çalan..Arkadaşlarımın da hemen hemen  hepsi çalışıyor olunca can sıkıntısından ölmemek imkansız..


Neyse çok uzatmadan geleyim sürpriz kısmına.Ben ikinci kez anne oluyorum galiba:)


Henüz Oniki haftalık bir bebeğe sahibim..Ney nasıl oluyor hiç bilmiyorum.İlkinden farklı sadece bunu diyebilirim.Belki de Bal kızım çok küçük olduğu için ben ikinci bir bebeğe henüz adapte olamadım.Belki de hareketlerini henüz hissetmediğim için anne olacağımı tekrar idrak edebilmiş değilim.Cumartesi günü doktor randevum var en son gittiğimde sekiz haftalıktı kalp atışlarını duyduk.Cinsiyetinden çok sağlığından endişem.Çünkü yeterince dinlenemiyorum ve ilgilenemedğimi düşünüyorum.Umarım herşey yolundadır..

Kıkr haftalık bir günlük tutmayı düşünüyorum.Neler yaşadığımı anlatmak ve geriye baktığımda neler yaşamışım hatırlamak için..Kendimce birşeyler.

Not:)
Paylaşımlarım bloğu açarken dikiş üzerine olacaktı.Çok sevdiğim çok istediğim şeyi sanırım istemeden ertelemek zorunda kalıyorum sürekli.Ama daha çok zamanım var ve illa ki içimde yer eden bu dikiş hobisini  gerçekleştireceğim.Şimdilik ağzımı şapurdatarak meziyetli arkadaşların bloglarını karıştırıp yaptıklarına bakacağım..

Her zaman derim plan kısmı bana göre değil hayatımdaki herşey spontene benim.

İlerleyen günlerde neler yaşayacağım merak içerisinde bekliyorum bende..

Bu arada sanırım bir bebek bir anne bize uymayacak artık:)

Sevgilerimle